بلاگ

بهترین پکیج آموزش ریاضی نهم

بهترین پکیج آموزش ریاضی نهم

فهرست مطالب

 

بهترین پکیج آموزش ریاضی نهم به همراه فیلم های آموزشی ریاضی، جزوات ریاضی نهم و رفع اشکال می باشد.  شما همچنان می توانید به صورت تدریس خصوصی و کلاس آنلاین ریاضی نهم را در این سایت یادبگیرید. در ادامه بخش هایی از این پکیج ریاضی آموزشی را به همراه توضیحات سرفصل ها با هم مرور می کنیم. ممنون که همراه ریاضی روخط هستید.

محتوا پنهان
تهیه اشتراک و دسترسی به ویدیوهای آموزشیخرید اشتراک

ریاضی نهم

ریاضی پایه نهم از جمله کتب بسیار مهم در میان کتاب‌های ریاضی است. دانش‌آموز در کلاس نهم با مباحث جدید و پیچیده‌تری در کتاب ریاضی آشنا می‌شود، ضمن این که فهم مطالب درسی و موفقیت در امتحان نهایی ریاضی در این سال در انتخاب رشته دانش‌آموزان بسیار مؤثر است. بنابراین با توجه به این که ریاضی از جمله مهمترین دروس در دوران تحصیل محسوب می‌شود یادگیری ریاضی نهم نقطه عطفی در آموزش ریاضی دانش‌آموزان به حساب می‌آید.

ریاضی نهم

چرا آموزش ریاضی نهم در ریاضی روی خط ؟

 • آموزش مفهومی ریاضی نهم با بیان ساده.
 • بررسی تمرین های مهم کتاب درسی.
 • حل سوالات امتحانات نهایی و مدارس برتر کشور.
 • پشتیبانی و رفع اشکال رایگان یعنی اگر مشکل داشتی ما ۲۴ ساعته هستیم.
 •  سوالات امتحانات نهایی ریاضی نهم همه را یراتون حل می کنیم که ۱۰۰٪ آماده یشی برای امتحانات.
 • طراحی آزمون برای هر فصل کتاب درسی.
 • دسترسی به تمامی موارد بالا با هزینهء بسیار کم.

 

تهیه اشتراک و دسترسی به ویدیوهای آموزشیخرید اشتراک

پکیج آموزش ریاضی نهم در ریاضی روی خط.

ریاضی پایه نهم اساسی ترین پایه برای  هر دانش آموزه، میگی چرا؟😁😀 چون پایه همه مطالب ریاضی دبیرستان رو توی ریاضی نهم یاد میگیریم.

 خیلی مهمه که با یک پایه قوی وارد متوسطه دوم بشید چون قرار حسابی برای امتحانات نهایی و کنکور آماده بشید.

 دانش آموزان عزیز ریاضی روی خط فیلم آموزشی ریاضی نهم در دو قسمت ترم اول و ترم دوم برای شما تهیه شده که از طریق لینک زیر می توانید خیلی سریع بهش دسترسی داشته باشید

 همینطور که میدونید امتحانات پایه نهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار میشه، در مجموعه ریاضی روی خط  اساتید با تجربه خود در زمینه طراحی سوالات امتحانات نهایی  به شما کمک می کنند تا بتونید  هر سوالی را حل کنید،

جدول سرفصل های پکیج آموزش ریاضی نهم

پکیج آموزش ریاضی نهم شامل چه سرفصل های می باشد ؟

نام فصل  نام مدرس ویدیو آموزشی  جزوه و آزمون 
مجموعه ها خانوم نسترن قجر دارد دارد
اعدد­های حقیقی خانوم نسترن قجر  دارد  دارد
استدلال و اثبات در هندسه خانوم نستن قجر  دارد  دارد
توان و ریشه خانوم نسترن قجر  دارد  دارد
عبارتهای جبری خانوم نسترن قجر  دارد  دارد
خط و معادله های خطی خانوم نسترن قجر  دارد  دارد
عبارتهای گویا خانوم نسترن قجر  دارد  دارد
حجم و مساحت خانوم نسترن قجر  دارد  دارد

شما همینطور که در نمونه ویدیو می توانید ببینید تمامی ویدیو ها و دوره های آموزش به صورتی تصویر برداری شده که شما دانش آموزان عزیز می توانید بیشترین یادگیری را داشته باشید.
شما با تهیه این دوره به ۲۵۰ دقیقه ویدیو ی آموزشی برای ترم اول و امتحانات دی ماه و ۱۹۲ دقیقه ویدیو آموزشی مختص به ترم دوم و امتحانات خرداد دسترسی پیدا می کنید.

اهمیت ریاضی سال نهم در انتخاب رشته

سال نهم از جمله سرنوشت سازترین سال‌های تحصیلی برای هر فرد محسوب می‌شود. دروس سال نهم نقش بسیار مهمی در تعیین رشته خواهند داشت و تعیین رشته برای دانش‌آموز به معنای حرکت در مسیری است که حوزه تحصیل دوران دانشگاه و مسیر شغلی هر فرد را مشخص می‌کند. برای دانش‌آموزانی که قصد ورود به رشته ریاضی را دارند حداقل نمره قابل قبول برای درس ریاضی نهم ۱۴ و برای دانش‌آموزان علاقمند به تحصیل در رشته تجربی این نمره حداقل ۱۳ است. به این ترتیب اگر قصد دارید در چنین رشته‌هایی تحصیل کنید وقت آن رسیده که به ریاضی نگاه ویژه‌ای داشته باشید.

حتی دانش‌آموزان رشته‌های دیگر نیز همچنان درس ریاضی را تا پایان فارغ التحصیلی از دوره دوم متوسطه در فهرست منابع درسی خود خواهند داشت. پس یادگیری اصولی ریاضی نهم می‌تواند باعث قوی شدن پایه دانش‌آموز در این درس و کسب نمره‌های درخشان در سال‌های تحصیلی بالاتر باشد.

تهیه اشتراک و دسترسی به ویدیوهای آموزشیخرید اشتراک

چگونه ریاضی پایه نهم را بخوانیم

برای اکثر دانش‌آموزان یادگیری ریاضی یک چالش است. اما باید بگوییم یادگیری ریاضی آنقدر‌ها که فکر می‌کنید سخت نیست، فقط کافی است که از ابتدا ریاضی را به صورت مفهومی آموخته باشید و پایه قوی در ریاضیات داشته باشید. در واقع باید بگوییم که ریاضی یک درس به هم پیوسته است و همه مباحث آن از کلاس اول ابتدایی تا سال دوازدهم به هم مرتبط و مثل دانه‌های زنجیر کنار هم قرار می‌گیرند. پس برای یادگیری ریاضی سال نهم شما باید دانش کافی در مورد کتاب‌های ریاضی هشت سال گذشته‌ای که تحصیل کرده‌اید، داشته باشید.

در این بخش قصد داریم به شما روش مطالعه اصولی ریاضی پایه نهم را بیاموزیم. اگر از آن دست دانش‌آموزانی هستید که نمی‌دانند ریاضی را چگونه باید مطالعه کنند حتماً در ادامه با ما همراه باشید.

پیش نیاز‌های ریاضی را بخوانید

همانطور که اشاره داشتیم درس ریاضی یک درس به هم پیوسته است. پس اگر می‌خواهید در ریاضی نهم موفق باشید باید پایه قوی در ریاضی داشته باشید. مهمترین مباحث درسی ریاضی نهم را می‌توان به این ترتیب فهرست کرد: معرفی اعداد گویا در فصل اول، فصل چهارم، فصل ششم و فصل هفتم. این فصل‌ها از جمله مهمترین فصول ریاضی سال نهم هستند. پس اگر احساس می‌کنید که در یادگیری این دروس مشکل دارید باید به فکر کلاس‌های تقویتی و جبرانی باشید تا پایه ریاضی شما کمی قوی‌تر شود.

تمرین و تکرار

ریاضی یک مهارت اساسی است و مانند همه مهارت‌ها با تمرین و تکرار می‌توان در آن به تسلط رسید. به طور مثال وقتی در حال مطالعه یک مبحث از ریاضی هستید، مثال‌های کتاب را چندین بار برای خود حل کنید. هربار که مسأله‌ای را حل می‌کنید به راه حل‌ها خوب فکر کنید. به این ترتیب شما می‌توانید با تکرار کردن حل هر تمرین به مهارت بالایی در حل مسأله دست پیدا کنید.

مرور کردن مطالب

ریاضی از آن دست درس‌هایی است که اگر مرور نشود خیلی زود آن را فراموش می‌کنید. توصیه می‌شود وقتی درس جدیدی را در ریاضی می‌آموزید بعد از ساعت آموزشی این درس را مرور کنید. شما باید در طول هفته ساعت‌های برای مرور درس ریاضی داشته باشید. بسیاری از فرمول‌های ریاضی بری این که فراموش نشوند باید مدام تکرار شوند. شما می‌توانید بسیاری از فرمول‌ها یا نکات درسی را خلاصه‌نویسی کنید و آن‌ها را در زمان‌های لازم مرور کنید تا همیشه در ذهن شما باقی بمانند.

پایه درسی قوی داشته باشید

بهترین کاری که برای یادگیری ریاضی نهم می‌توانید انجام دهید این است که پایه درسی خود را قوی کنید. در دوره دوم متوسطه شما در ریاضی درس‌هایی را می‌خوانید که مباحث آن کاملاً به درس ریاضی سال نهم وابسته است. پس اگر تا کنون نتوانسته‌اید ارتباط خوبی با ریاضی داشته باشید، وقت آن رسیده که پایه درسی خود را قوی کنید.

اگر احساس می‌کنید که مباحث ریاضی را درک نمی‌کنید باید کلاس خصوصی ریاضی داشته باشید. شما می‌توانید با برنامه‌ریزی برای کلاس‌های جبرانی پایه درسی خود را در ریاضی قوی کنید.

تهیه اشتراک و دسترسی به ویدیوهای آموزشیخرید اشتراک

به قواعد ریاضی اهمیت بدهید

وقتی در حال تمرین حل کردن هستید با دقت و تمرکز بالا به قواعد و فرمول‌ها توجه کنید. آن‌ها را خوب به خاطر بسپارید و اگر می‌خواهید از آن‌ها در حل مسأله کمک بگیرید بار‌ها راه حل خود را در ذهن مرور کنید.

از چالش نترسید

در زمان کحل تمرین یا در امتحان اصلاً از جواب دادن به سؤالات ریاضی نهراسید. خوب به سؤال توجه کنید. معلومات و مجهولات مسأله را مشخص کنید. سپس به مرور روش‌های احتمالی حل مسأله بپردازید. برای این که در حل مسأله قوی‌تر شوید می‌توانید تمرینات بیشتری حل کنید. سراغ نمونه سؤالات سال‌های قبل بروید. تا می‌توانید تمرین حل کنید. حل کردن تمرین‌های زیاد مهارت حل مسأله را در شما تقویت می‌کند.

از اشتباهات درس بگیرید

ریاضی درس سختی نیست به شرط آن که با دقت و تمرکز آن را بیاموزید. هر اشتباهی می‌تواند یک درس جدید باشد. اشتباهات خود را به خاطر داشته باشید و از انجام مجدد آن‌ها خودداری کنید.

تا می‌توانید خودتان حل کنید

به هیچ عنوان از ماشین حساب استفاده نکنید. سعی کنید با تکنیک‌های حل مسأله همه عملیات ریاضی را روی کاغذ یا به صورت ذهنی انجام دهید. این کار کمک می‌کند تا ذهن فعال‌تری داشته باشید. وقتی از ذهن خود استفاده می‌کنید ذهن را برای حل مسأله‌های پیچیده‌تر آماده می‌کنید.

پیش نمایش کلاس ها

پیش نمایش کلاس های ترم اول ریاضی نهم را پایین تر همین صفحه می توانیم باهم ببینیم 

فصل یک: مجموعه ها

مدرس : نسترن قجر

درس اول: معرفی مجموعه

درس دوم: مجموعه های برابر و نمایش مجموعه ها

درس سوم: اجتماع، اشتراک و تفاضلِ مجموعه ها   

 درس چهارم: مجموعه ها و احتمال

فصل دو : عدد­های حقیقی

مدرس : نسترن قجر

درس اول: عددهای گویا

 درس دوم: عددهای حقیقی

درس سوم: قدر مطلق و محاسبه تقریبی در بهترین پکیج آموزشی ریاضی نهم

فصل سه آموزش ریاضی نهم : استدلال و اثبات در هندسه

مدرس : نسترن قجر

درس اول ریاضی نهم: استدلال

 درس دوم: آشنایی با اثبات در هندسه

درس سوم: همنهشتی مثلثها

درس چهارم: حل مسئله در هندسه

درس پنجم: شکلهای متشابه

فصل چهار: توان و ریشه

مدرس : نسترن قجر

درس اول: توان صحیح

 درس دوم: نماد علمی

درس سوم: ریشهگیری

درس چهارم: جمع و تفریق رادیکالها

در هر فصل کلی مثال های مهم و سوالات امتحانی براتون حل کردیم که حسابی برای امتحان ریاضی  آماده بشید،یادتون نره در طول یادگیری پکیج ریاضی نهم، تیم پشتیبانی ریاضی روی خط به صورت رایگان همراهتونه تا بتونید همه سوالات و مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرید و دیگه مشکلی در هیچ سوالی نداشته باشید

تهیه اشتراک و دسترسی به ویدیوهای آموزشیخرید اشتراک

در ادامه قسمت دوم پکیج آموزش ریاضی نهم، یعنی نوبت دوم را با هم بررسی می کنیم:

نام فصل  ترم اول (دی) ترم دوم (خرداد)
مجموعه ها ۵ نمره ۲ نمره
اعداد حقیقی ۴ نمره ۱.۵ نمره
استدلال و اثبات در هندسه ۵.۵ نمره ۱.۵ نمره
توان و ریشه ۵.۵ نمره ۲ نمره
عبارت های جبری ۰ نمره ۳ نمره
خط و معادله ی خطی ۰ نمره ۳.۵ نمره
عبارت های گویا ۰ نمره ۳.۵ نمره
حجم و مساحت ۰ نمره ۳ نمره
بهترین پکیج آموزش ریاضی نهم

فصل پنج نهم آموزش ریاضی نهم : عبارتهای جبری

مدرس: نسترن قجر

درس اول : عبارتهای جبری و مفهوم اتحاد

درس دوم: چند اتحاد دیگر، تجزیه و کاربردها

درس سوم: نابرابریها و نامعادله ها

فصل شش: خط و معادله های خطی

مدرس : نسترن قجر

درس اول: معادله خط

درس دوم: شیب خط و عرض از مبدأ

 درس سوم: دستگاه معادله های خطی

فصل هفتم آموزش ریاضی نهم: عبارتهای گویا

مدرس: نسترن قجر

درس اول: معرفی و ساده کردن عبارتهای گویا

درس دوم: محاسبات عبارتهای گویا

درس سوم: تقسیم چندجمله ایها

فصل هشتم آموزش ریاضی نهم: حجم و مساحت

مدرس: نسترن قجر

درس اول: حجم و مساحت کره

درس دوم: حجم هرم و مخروط.

 درس سوم: سطح و حجم

دانش آموزان عزیز پایه نهم با برنامه‌ریزی و یادگیری دقیق ریاضی نهم می توانید از پس هر سوالی در امتحانات نهایی پایه نهم بربیاید پس بدون هیچ نگرانی  همراه ما باشید تا بتونید نتیجه مطلوب و مورد نظرتون رو در امتحانات نهایی بدست بیارید.

جهت تدریس خصوصی ریاضی نهم و حضور کلاس آنلاین ریاضی نهم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

و در آخر قولی که ما به شما می دهیم:
شما بعد از این که این ویدیو ها را در پکیج آموزشی ریاضی نهم با دقت تماشا کردید، سوالات و نمونه سوالاتی که مدرس در این دوره با شما حل کرده، وقت اینه که امتحانات و نمونه سوالاتی که در اختیار دارید حل کنید و اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید رفع اشکال کنید.
ما به شما قول می دیم که با پکیج آموزشی ریاضی نهم بهترین نتیجه را دریافت خواهی کرد و در امتحانات موفقیت کامل به دست می آورید.

چه دانش‌آموزانی به کلاس خصوصی ریاضی نهم نیاز دارند

این سؤال بیشتر والدین و حتی دانش‌آموزانی است که نمی‌دانند آیا کلاس خصوصی مشکل یادگیری آن‌ها را حل می‌کند یا خیر؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که هیچ محدودیتی برای استفاده از کلاس‌های خصوصی ریاضی برای هیچ دانش‌آموزی وجود ندارد. در واقع هر دانش‌آموز با هر سطح دانشی می‌تواند در کلاس خصوصی ریاضی شرکت کند.

برای دانش‌آموزان زرنگ و شاگرد اول‌ها کلاس خصوصی ریاضی می‌تواند شامل حل تمرین و رفع اشکال باشد. در این کلاس‌ها دانش‌آموز درس‌هایی که آموخته است را مرور می‌کند، نمونه سؤال حل می‌کند و اشکالات درسی احتمالی خود را از مدرس خصوصی می‌پرسد.

دانش‌آموزانی که سطح متوسطی دارند با می‌توانند با شرکت در کلاس‌های خصوصی ریاضی، پایه درسی خود را قوی‌تر کنند و برای بهتر شدن در یادگیری ریاضی تلاش کنند. این دانش‌آموزان در این کلاس‌ها همه اشکالات درسی خود را می‌آموزند اگر درسی را به خوبی متوجه نشده‌اند می‌آموزند و با مرور بر مباحث درسی سال‌های گذشته خود را برای یادگیری دروس جدید آماده می‌کنند.

برای دانش‌آموزان ضعیف‌تر نیز کلاس‌های خصوصی ریاضی فرصتی برای آشتی با ریاضیات است. اگر مدرس خصوصی مناسبی را انتخاب کرده باشید احتمالاً شیوه‌های آموزشی جدید، تعداد جلسات کلاس مناسب و همچنین همکاری خودتان مطمئناً این کلاس‌ها نتیجه بخش خواهد بود. همانطور که اشاره کردیم ریاضی یک درس به هم پیوسته است. پس اگر دروس سال‌های پیش را به خوبی نیاموخته باشید باید با جلسات متناوب کلاس خصوصی خود را برای یادگیری درس‌های ریاضی نهم آماده کنید.

چند جلسه کلاس خصوصی برای یادگیری ریاضی نهم کافی است

این که چه تعداد کلاس خصوصی باید برگزار شود تا شما به هدف خود برسید مسأله‌ای است که مدرس ریاضی بعد از جلسه اول کلاس خصوصی تصمیم می‌گیرد. برای برخی از دانش‌آموزان نیاز است که در طول سال جلسات متعدد کلاس خصوصی ریاضی نهم برگزار شود تا دانش‌آموز به مهارت کافی در حل مسائل کتاب و موفقیت در امتحان نهایی دست پیدا کند.

کلاس‌های خصوصی ریاضی فقط در شب‌های امتحان همانند یک مسکن موقتی برای مشکلی بزرگ شاید برای پاس کردن امتحان با حداقل نمره مفید باشند اما مطمئناً در سال‌های آینده شما با مشکلات بیشتری در یادگیری درس ریاضی دهم، یازدهم یا دوازدهم روبه رو می‌شوید.

بنابراین بهتر است کلاس‌های خصوصی ریاضی را به صورت برنامه‌ریزی شده و هدفمند برگزار کنید. همانطور که در ابتدا هم گفتیم درس ریاضی یک درس به هم پیوسته و زنجیره‌وار است. بنابراین اگر موفق به درک مفاهیم ریاضی نهم نشوید مطمئناً در سال‌های بعد با مشکل مواجه می‌شوید و حتی در کنکور نیز موفق نخواهید بود.

یادگیری ریاضی نهم با ریاضی روی خط

ما در مجموعه ریاضی روی خط مشکل یادگیری ریاضی شما را حل کرده‌ایم. نیاز به برگزاری جلسات خصوصی با هزینه‌های گزاف نیست. ریاضی روی خط آموزش مفهومی ریاضی نهم با بیان ساده را در قالب پکیج آموزشی در اختیار شما قرار می‌دهد. به این ترتیب علاوه بر یادگیری ریاضی نهم و بررسی تمرین‌های کتاب درسی توسط بهترین مدرسین ریاضی نهم در ایران، شما از پشتیبانی و رفع اشکال رایگان نیز برخوردار خواهید بود. ضمن این که می‌توانید حل نمونه سؤالات امتحانات نهایی ریاضی نهم سال‌های پیش را نیز در اختیار داشته باشید. در پکیج ریاضی روی خط برای هر فصل کتاب درسی یک آزمون طراحی شده است که شما می‌توانید با آن توانایی‌های خود را محک بزنید.

ما پکیج آموزشی ریاضی نهم را گارانتی بازگشت وجه می کنیم.

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

ما در تلاشیم کیفیت کار خود را هر روز بهتر از روز قبل کنیم و آموزش‌های را در اختیار شما قرار دهیم که لایقشان هستید.

مراحل گارانتی بازگشت وجه

۱.تهیه دوره از ریاضی رو خط ۲.مشاهده کامل دوره و انجام دادن تمرین‌ها و انجام دادن آزمون ها ۳.در صورت عدم رضایت در پایان تنها کافیه که با ما تماس بگیرید ۴.بازگشت وجه به شماهمین الان شروع کن تا دیر نشده  به اینستاگرام ما بپیوندید آرزوی ما موفقیت شماست.

برای دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات خود در خصوص خرید پکیج یادگیری ریاضی نهم با مشاوران ما در تماس باشید.

اینجاییم برای تو در کنارتو.

بهترین پکیج آموزش ریاضی نهم

با خرید اشتراک بی وقفه آموزش ببین

اشتراک برنزی

یک ماه
هزار تومان 125
 • ویدیو های آموزشی
 • جزوات و آزمون
 • آزمون اختصاصی
 • رفع اشکال آنلاین
ویژه

و یا دوره آموزشی مد نظرخودت با تخفیف خریداری و دانلود کن

بهترین پکیج آموزش ریاضی نهم
44%
تخفیف

بهترین پکیج آموزش ریاضی نهم

با خرید پکیج آموزشی ریاضی نهم می توانید از آموزش بهترین اساتید ریاضی در منزل خود استفاده کنید! رفع اشکال و پشتیبانی رایگان پس از خرید پکیج ریاضی نهم ریاضی روخط

Original price was: تومان890,000.Current price is: تومان499,000.
آموزش ریاضی دهم ارزان
15%
تخفیف

پکیج آموزشی ریاضی دهم تجربی و ریاضی

پکیج آموزشی ریاضی دهم تجربی و ریاضی و کلاس های آنلاین در وبسایت ریاضی رو خط به صورت آنلاین و…

Original price was: تومان699,000.Current price is: تومان595,000.
پکیج حسابان یک یازدهم رشته ریاضی
10%
تخفیف
Original price was: تومان640,000.Current price is: تومان576,000.
پکیج آموزشی فصل اول حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی تابع
11%
تخفیف

پکیج آموزشی فصل اول حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی تابع

پکیج آموزشی فصل اول حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی تابع را در ادامه به همراه هم بررسی میکنیم .…

Original price was: تومان175,000.Current price is: تومان155,000.
پکیج آموزشی فصل اول ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی تابع
10%
تخفیف

پکیج آموزشی فصل اول ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی تابع

پکیج آموزشی فصل اول ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی تابع را باهم بررسی میکنیم .ریاضی 3 پایه یازدهم با…

Original price was: تومان178,000.Current price is: تومان160,000.
پکیج آموزشی فصل پنجم حسابان دو پایه دوازدهم رشته ریاضی کاربرد مشتق
6%
تخفیف

پکیج آموزشی فصل پنجم حسابان دو پایه دوازدهم رشته ریاضی کاربرد مشتق

پکیج آموزشی فصل پنجم حسابان دو پایه دوازدهم رشته ریاضی کاربرد مشتق پنجمین و آخرین فصل از حسابان ذو به…

Original price was: تومان272,000.Current price is: تومان255,000.
پکیج آموزشی فصل پنجم ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی کاربرد مشتق
7%
تخفیف

پکیج آموزشی فصل پنجم ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی کاربرد مشتق

پکیج آموزشی فصل پنجم ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی کاربرد مشتق را باهم بررسی میکنیم .پنجمین  فصل از ریاضی…

Original price was: تومان165,000.Current price is: تومان154,000.
پکیج آموزشی فصل چهارم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی مشتق
7%
تخفیف

پکیج آموزشی فصل چهارم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی مشتق

معرفی پکیج آموزشی فصل چهارم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی مشتق چهارمین فصل در حسابان 2 مفهوم مشتق را…

Original price was: تومان212,000.Current price is: تومان198,000.
پکیج آموزشی فصل چهارم ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی مشتق
9%
تخفیف

پکیج آموزشی فصل چهارم ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی مشتق

پکیج آموزشی فصل چهارم ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی مشتق را همراه هم بررسی میکنیم . معرفی پکیج آموزشی…

Original price was: تومان175,000.Current price is: تومان160,000.
پکیج آموزشی فصل دوم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی مثلثات
11%
تخفیف

پکیج آموزشی فصل دوم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی مثلثات

در ادامه پکیج آموزشی فصل دوم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی مثلثات را به طور کامل بررسی میکنیم .…

Original price was: تومان175,000.Current price is: تومان155,000.

پکیج آموزشی فصل دوم ریاضی پایه نهم اعداد حقیقی

معرفی پکیج آموزشی فصل دوم ریاضی پایه نهم اعداد حقیقی پکیج آموزشی فصل دوم ریاضی پایه نهم اعداد حقیقی را…

تومان78,000
پکیج آموزشی فصل سوم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی حدهای نامتناهی _حد در بی نهایت
18%
تخفیف

پکیج آموزشی فصل سوم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی حدهای نامتناهی _حد در بی نهایت

پکیج آموزشی فصل سوم حسابان 2 پایه دوازدهم رشته ریاضی حدهای نامتناهی _حد در بی نهایت را در ادامه بطور…

Original price was: تومان78,000.Current price is: تومان64,000.

چه پایه ای هستی ؟ 
مطالب مربوط به پایه خودتو اینجا پیدا کن 

 • همه دوره ها
 • آموزش ریاضی پایه دهم
 • آموزش ریاضی پایه یازدهم
 • آموزش ریاضی پایه دوازدهم
 • آموزش ریاضی نهم
پکیج آموزشی فصل اول بخش دوم ریاضی یازدهم تجربی معاملات درجه دوم
13%
تخفیف
Original price was: تومان143,000.Current price is: تومان125,000.
پکیج آموزشی فصل چهارم ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی مثلثات
9%
تخفیف
Original price was: تومان198,000.Current price is: تومان180,000.
پکیج آموزشی فصل پنجم ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی توابع نمایی و لگاریتمی
11%
تخفیف
Original price was: تومان166,000.Current price is: تومان148,000.
پکیج آموزشی فصل هفتم ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی آمار و احتمال
9%
تخفیف
Original price was: تومان175,000.Current price is: تومان160,000.
پکیج آموزشی فصل پنجم ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی کاربرد مشتق
7%
تخفیف
Original price was: تومان165,000.Current price is: تومان154,000.

نظر شما برای ما ارزشمنده!

5 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

دیدگاهتان را بنویسید