Blog

پکیج کامل ماتریس

در این بخش یکی از فصل های بسیار مهم گسسته که مخصوص رشته‌ی ریاضی است یعنی پکیج کامل ماتریس و دترمینان را مورد بررسی قرار میدهیم،

هرسال از این مبحث ۳ تست در کنکور سراسری داریم.

در قسمت اول پکیج کامل ماتریس چه یاد خواهیم گرفت؟

در این جلسه با مفهوم ماتریس و عملیات روی ماتریس از جمله جمع،ضرب و توان رسانی آشنا خواهیم شد،
یک تست از ۳ کنکور سراسری مربوط به بخش اول می باشد،
پس در طول این قسمت با ما همراه باشید.

پکیج کامل ماتریس

در قسمت دوم منتظر چه باشیم؟

در این جلسه با دترمینان آشنا میشویم، مشابه بخش اول یک تست از ۳ تست کنکور سراسری نیز مربوط به جلسه دوم می باشد، در در این بخش با حل تست‌های کنکور سراسری تسلط کافی بر روی مسائل دترمینان را به دست خواهیم آورد.

بخش سوم مهمترین بخش مبحث ماتریس میباشد.

به طوری که تمامی مطالب گفته شده را یاد گرفتیم تا بتوانیم مسائل مربوط به بخش سوم یعنی حل دستگاه و ماتریس معکوس را یاد بگیریم، در این بخش به حل ماتریس های دو مجهولی می پردازیم و با روش‌های مختلف حل یک دستگاه ماتریس بررسی میکنیم، یک تست از ۳ تست کنکور سراسری نیز از بخش سوم می باشد.

خرید اشتراک

دسترسی به آموزش ریاضی نهم تا کنکور
تومان 65،000 ماهانه
  • دسترسی به همه دوره ها
  • پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
  • تضمین موفقیت در آزمون ها و کنکور

با یادگیری کامل سه جلسه‌ی پکیج کامل ماتریس این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم تا بتوانید به راحتی از حل ۳ تست کنکور سراسری برآیید.

همان طور که میدانید متد اصلی مجموعه ریاضی روی خط تمرین و تکرار می باشد به این صورت که با حل مساله و تست و تمرین های مهم و پرتکرار در پکیج ماتریس تسلط کافی را در این بخش به دست خواهیم آورد.

اگر در حل تمرین و تست های این بخش به مشکل برخوردید کافیست با استفاده از راه های ارتباطی شما همچنین می توانید به اینستاگرام ما بپیوندید.