Blog

 • صفحه نخست
 • ریاضی کنکور ریاضی و تجربی ( صفر تا صد ریاضی کنکور )

ریاضی کنکور ریاضی و تجربی ( صفر تا صد ریاضی کنکور )

ما در این بخش به ریاضی کنکور ریاضی و تجربی می پردازیم صفر تا صد آن این پکیج توسط برترین اساتید ریاضی کشور جمع آوری شده و در خدمت شما قرار می گیرد.


شمایی که دارید این مطلب را می­خوانید، قطعا کنکوری هستید و فکر می­کنم الان در حال جمع بندی مباحث درسی باشید.

چیزی به کنکور 1400 نمانده! چند کتاب تست را تمام کردید؟ برای رفع اشکالات فعلی کنکور ریاضی چه برنامه­ای دارید؟ اصلا چقدر با درس ریاضی مهربان هستید و تا چه اندازه مباحث این درس برایتان جذاب است؟ دو ماه فرصت دارید. دو ماه یعنی 60 روز طلایی و سرنوشت ساز!

مطمئنا از تاثیر درس ریاضی در تعیین رتبه کنکور خود مطلع هستید.

درسی شیرین و در عین حال آسان که به غلط سخت و دشوار توصیف می­شود. در واقع آنچه لازم است، آموزش صحیح مباحث در قالب تمرین­های پر تکرار است. ریاضی درسی فرار است و فهم آن نیز بسیار ساده­تر از دروس دیگر است. نیازی نیست کتاب­های هزار صفحه­ای را مطالعه کنید. فقط باید متوجه اصل مطلب بشوید.

صفر تا صد ریاضی کنکور در این مجموعه آموزش داده خواهد شد. ما در قبال شما خود را مسئول دانسته­ ایم. با ارائه پشتیبانی رایگان، می­توانید از یادگیری صد در صدی مباحث، اطمینان حاصل کنید. آنچه که در این درس دشوار است، انجام تمرینات مداوم و ممارست شما دانش آموزان عزیز است. ما هم پای شما هستیم تا در این دوماه باقی مانده، تست­های کنکور درس شیرین ریاضی را با ضریب قابل توجهی صحیح بزنید.

صفر تا صد کنکور ریاضی و تجربی

معرفی مجموعه آموزشی ریاضی روی خط

مجموعه ریاضی روی خط با استفاده از بروز ترین تجهیزات آموزشی، همکاری با برترین اساتید ریاضی کنکور تجربی و ریاضی کنکور ریاضی، شاخ غول ریاضی را شکسته است. در دوره­های آموزشی و جزوات این مجموعه تمامی سوالات پر تکرار کنکور را جمع آوری کرده­اید. سوال بدون جواب؟ سوالات کنکور با ویدئوهای آموزشی همراه با حل و تحلیل روش­های آسان محاسباتی!

صفر تا صد ریاضی کنکور 1400

تعریف شما از صفر تا صد ریاضی چیست؟ یعنی آموزش کتاب­های درسی، تاکید بر مباحث مهم، مرور نمونه سوالات پر تکرار کنکوری و آموزش تمامی بخش­های درس ریاضی در قالب ویدئوهای آموزشی! همان چیزی که در محتوای آموزشی ریاضی روی خط مشاهده خواهید کرد. پکیج ریاضی کنکور ریاضی و پکیج ریاضی کنکور تجربی را همین حالا سفارش دهید.

 

خرید اشتراک
دسترسی به آموزش ریاضی نهم تا کنکور
تومان 65،000 ماهانه
 • دسترسی به همه دوره ها
 • پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
 • تضمین موفقیت در آزمون ها و کنکور
صفر تا صد ریاضی کنکور 1400

کلیه مباحث اصلی دروس ریاضی ویژه کنکور ریاضی و تمامی مباحث دروس ریاضی ویژه رشته تجربی از صفر تا صد آموزش داده می­شود. حتما سوال شما عزیزان این است. محتوای آموزشی ریاضی روی خط شامل چه ویژگی­هایی خواهد بود؟ در واقع پاسخ به این سوال به انتخاب  شما بستگی خواهد داشت. ما هر آنچه که لازم است را فراهم کرده­ایم.

ویدیوهای آموزشی

برای درک بهتر دانش آموزان و برقراری ارتباط با محتوای آموزشی، توضیح مباحث، حل تمرینات و پاسخ دهی به سوالات در قالب ویدئوهای آموزشی ارائه شده است. مدرس محتوای این ویدئوها اساتید برجسته ریاضیات کشور هستند. با تماشای این محتوای تصویری، قدرت یادگیری شما افزایش پیدا می­­کند. کافیست برای یک بار هم که شده، از آرشیو این مجموعه چند نمونه رایگان را تماشا کنید.

 

پکیج ریاضی کنکور تجربی

جزوات

برای راهنمایی بیشتر دانش آموزان عزیز، جزوات جمع بندی شده و جامع ریاضیات در محتوای آموزشی این مجموعه گنجانده شده است. این جزوات شامل تمامی نمونه سوالت پر تکرار کنکور و توضیح کلیه مباحت آموزشی ریاضی کنکور تجربی و ریاضی کنکور ریاضی است. در نتیجه تفاوتی ندارد که رشته شما منحصرا ریاضی باشد یا دانش آموخته رشته تجربی باشید.

ریاضی کنکور ریاضی

آزمون­ها

نوبتی هم که باشد، نوبت ارزیابی توانایی شما بر اساس پکیج­های آموزشی ارائه شده است. گام به گام یاد می­گیرد و ارزیابی می­شوید. آزمون­ها چه کمکی خواهد کرد؟ هدف آزمون­های ارائه شده در مجموعه ریاضی روی خط، یافتن نقطه ضعف­های شما و تکرار و تاکید بر مباحث مختلف آموزشی است.

بعد از هر آزمون اشکالات خود را پیدا می­کنید و روی حل مسائل تمرکز خواهید کرد. به تنهایی؟؟ ابدا اینطور نیست. در واقع با پشتیبانی اساتید سوالاتتان را مطرح می­کنید، محتوای آموزشی را باز بینی می­کنید و در آخر رفع اشکال خواهید کرد. چه چیزی از این بهتر!

پشتیبانی رایگان

بر خلاف دیگر موسسات آموزشی ریاضیات کنکور، در این مجموعه پشتیبانی دانش آموزان کاملا رایگان است. هیچ یک از شما برای پشتیبانی همه روزه مدرسان مجموعه مبلغی پرداخت نمی­کنید. این مزیت نشانگر تعهد اساتید مجموعه در قبال اعتماد شما عزیزان است. هدف ما کمک به شما برای یادگیری صد در صدی ریاضی کنکور تجربی و ریاضی کنکور ریاضی است.

مسلما خارج از تایم تدریس مباحث، برای حل تمرینات و تحلیل هر چه بهتر سوالات ریاضی نیازمند کمک و راهنمایی هستید. ما این نیاز را درک کرده­ایم و پشتیبانی رایگان را برای شما عزیران در نظر گرفته­ایم. شکی نیست که با این روش حمایتی در هزینه­های شما صرفه جویی خواهد شد. هر چنند که تمامی پکیج­های ارائه شده با قیمتی مقرون به صرفه به اشتراک گذاشته شده است.

آموزش ریاضی کنکور

محتوای وبسایت دانش آموزان

برای آن دسته از دانش آموزانی که به تازگی با این مجموعه آشنا شده­اند، محتوای آموزشی کاملا رایگان را در پنل وبسایت قرار داده­ایم. می­توانید تا حدودی با سبک تدریس اساتید و محتوای آموزشی مجموعه آشنا شوید. از طرفی برای رفع اشکال و مرور مباحث مهم بر این محتوای ارزشمند و رایگان تکیه کنید. می­توانید نمونه سوال پر تکرار ریاضیات را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

کلاس­های آنلاین خصوصی ریاضی کنکور

اگر مایل هستید که به صورت خصوصی آموزش ببینید، می­توانید در کلاس­های آنلاین خصوصی ثبت نام کنید. مزیت این کلاس­ها چیست؟ مسلما وقت بیشتری را در اختیار دارید. در نتیجه به تمامی پرسش­های شما پاسخ داده خواهد شد. از طرفی رفع اشکالات شما در زمان کمتری صورت می­گیرد و با توجه به نیاز شما جهت گیری مباحث آموزشی تعیین خواهد شد.

کلاس­های آنلاین نیمه خصوصی ریاضی کنکور

دوره­های نیمه خصوصی آموزش ریاضی کنکور تفاوت چندانی با دوره­های خصوصی این مجموعه ندارد. برای یادگیری هرچه بهتر شما، در رابطه با ظرفیت کلاس­ها حداقل­هایی تعریف شده است. به این صورت که فرصت شود بر اساس تایم کلاس، به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود. از طرفی پرسش و پاسخ­هایی مطرح خواهد شد که مرورشان برای شما هم خالی از لطف نیست.

شباهت سوالات حل شده در مجموعه به سوالات کنکور سراسری 99

اگر قرار بر این بود که صرفا تمریناتی تکراری و روتین را حل کنید، مسلما پاسخ دادن به سوالات کتاب برایتان کفایت می­کرد. سوالاتی که در جزوات و ویدئوهای آموزشی این مجموعه ارائه شده است، شباهتی بسیاری به سوالات ریاضی کنکور تجربی و ریاضی کنکور ریاضی داشت. در نتیجه می­توانید از کیفیت پکیج­های آموزش ریاضی روی خط، اطمینان داشته باشید.

 

اساتید مجموعه

سابقه درخشان اساتید مجموعه ریاضی روی خط می­تواند اطمینان دانش آموزان عزیز را جلب کنید. آقایان ایرج قمصری، مسعود نوری و نوید خوانین زاده از اساتید مجرب این مجموعه هستند. محتوای آموزشی و تدریس شده توسط این عزیزان به صورت آفلاین در قالب ویدئوهای آموزشی و کلاس­های آنلاین به شکل تدریس خصوصی یا نیمه خصوصی ریاضی کنکور ارائه شده است.

ریاضی روی خط حاصل 150 سال تجربه تدریس ریاضی است. ما در این مجموعه ریاضی را به صورت تکرار و تمرین تدریس خواهیم کرد. بنیان گذار این روش استاد ایرج قمصری، یکی از مدیران ارشد آموزشگاه است. در واقع این روش کاملا تست شده است. اگر بخواهیم به این درس به شکلی منطقی نگاه کنیم، در اصل اساس یادگیری ریاضی بر مبنای تکرار و تمرین مداوم است.

کلاس­های تقویتی ریاضی

دانش آموزان پایه­ نهم، دهم، یازدهم، دوازدهم در دو رشته ریاضی و تجربی می­توانند در کلاس­های تقویتی ثبت نام کنند. محتوای آموزشی این کلاس شامل تدریس کتاب درسی و حل تمرینات با پشتیبانی رایگان است. اگر در رابطه با سوالات کتاب درسی مشکلی دارید، شرکت در این کلاس­ها برای شما خالی از لطف نیست.

مسلما با توجه به مجازی شدن آخرین سال تحصیلی به دلیل شرایط موجود در کشور، امکان ارتباط با دبیران خود را نداشته­اید و نیازمند راهنمایی و کمک اساتید مجرب ریاضی هستید. در این کلاس­ها تمامی نکات مهم کتاب درسی مرور خواهد شد.

کلاس­های نکته و تست زنی

محتوای آموزشی این کلاس شامل مباحث ریاضی از پایه تا کنکور است. نکته­های طلایی تستی، تست­های تالیفی و منتخب از کنکورهای سراسری سال­های گذشته بازنگری خواهد شد. مرور تست­ها با نگرشی کاملا مفهومی صورت می­گیرد. در واقع اساس طرح سوال و روش حل آن را آموزش خواهیم داد. شما را با دنیایی از سوالات رها نخواهیم کرد. اساتید مجموعه در کنار شما هستند.

کلاس­های تست و نکته تفکیکی

در صورتی که دانش آموزان در خواست کنند در یک یا چند مبحث به صورت جداگانه ثبت نام کنند، می­توانند در کلاس­های آنلاین مجموعه به صورت تک درسی شرکت کنند. ممکن است اشکالات شما مرتبط به یک مبحث به خصوص باشد و در رابطه با دیگر مباحث مشکلی نداشته باشید. شرکت در ریاضی کنکور این کلاس­ها برای شما بهترین گزینه است.

کیفیت ویدیوهای آموزشی ریاضی روی خط

یک کلاس ریاضی آنلاین یا آفلاین مفید باید چگونه باشد؟ اگر ویدئوهای آموزش ریاضی را مشاهده کرده باشید، می­توانید تجربیات خود را اینطور جمع بندی کنید. صدا و تصویر باید هماهنگ و واضح باشد. مسلما اولین نکته کیفیت تصویر است. در واقع تفهیم درس ریاضی بر اساس آن چه که می­بینید و در درجه دوم می­شنوید امکان پذیر است. زمانی که تمرینات ریاضی روی تخته وایت برد نوشته شود چه اتفاقی می­افتد؟

باز تاب نور و رنگ بی­جان ماژیک، مشاهده را برای شما دشوار خواهد کرد. از طرفی درک شکل صحیح اعداد در کادر یک مانیتور مشکل خواهد بود. این که مدرس خوش خط باشد و خوانا بنویسید هم حایز اهمیت است. مجموعه ریاضی روی خط تمامی این مشکلات را حل کرده است. ضبط ویدئو توضیحات استاد بر روی پرده سبز انجام شده و با جلوه گرافیکی اسلایدهای بیان شده تدوین شده است.

این مجموعه برای اولین بار در ایران این شیوه را به کار گرفته است. تمامی مباحث خوانا و قابل درک است. می­توانید به توضیحات اساتید گوش بسپارید و به استایدهای متحرک آموزش ریاضی کنکور توجه کنید. تمرینات به ساده ترین شکل ممکن، در مقابل چشمان شما حل خواهد شد. دیگر نگران این مشکل نخواهید بود.

محتوای پکیج­های آموزشی ریاضی کنکور ریاضی

 • ریاضی پایه مدرس: استاد ایرج قمصری
 • هندسه ۱ مدرس: استاد ایرج قمصری
 • تابع کنکور مدرس: استاد ایرج قمصری
 • تابع نمایی و لگاریتمی مدرس: استاد ایرج قمصری
 • پکیج مثلثات مدرس: استاد ایرج قمصری
 • پکیج حد و پیوستگی مدرس: استاد ایرج قمصری
 • مشتق و کاربرد مدرس: استاد ایرج قمصری
 • احتمال مدرس: استاد ایرج قمصری
 • شمارش بدون شمردن مدرس: استاد ایرج قمصری
 • پکیج ماتریس مدرس: استاد ایرج قمصری
 • پکیج نظریه اعداد مدرس: استاد مسعود نوری
 • حل سوالات احتمالی کنکور ۹۹ مدرس: استاد ایرج قمصری

محتوای پکیج­های آموزشی ریاضی کنکور تجربی

 • ریاضی پایه مدرس: استاد ایرج قمصری
 • هندسه ۱ مدرس: استاد ایرج قمصری
 • تابع کنکور مدرس: استاد ایرج قمصری
 • تابع نمایی و لگاریتمی مدرس: استاد ایرج قمصری
 • پکیج مثلثات مدرس: استاد ایرج قمصری
 • پکیج حد و پیوستگی مدرس: استاد ایرج قمصری
 • مشتق و کاربرد مدرس: استاد ایرج قمصری
 • احتمال مدرس: استاد ایرج قمصری
 • شمارش بدون شمردن مدرس: استاد ایرج قمصری
 • پکیج ماتریس مدرس: استاد ایرج قمصری
 • پکیج نظریه اعداد مدرس: استاد مسعود نوری
 • حل سوالات احتمالی کنکور ۹۹ مدرس: استاد ایرج قمصری
تعرفه خرید اشتراک ریاضی رو خط برای استفاده از محتوای آفلاین کنکور ریاضی

اگر در حال حاضر به صورت فردی رفع اشکال می­کنید و تمایلی به شرکت در کلاس­های آنلاین ندارید، می­توانید از محتوای آموزشی ارائه شده در این سایت استفاده کنید.  شما با خرید هر یک از انواع مختلف طرح اشتراک دسترسی تمام وقت خواهید داشت. با خرید یکی از اشتراک­های برنزی، نقره ای و طلایی به تمامی فیلم­های آموزشی و جزوات درس ریاضی از نهم تا کنکور دسترسی خواهید داشت.

اشتراک یک ماهه

اشتراک یک ماهه برنزی به قیمت 65.000 تومان ارائه شده است. می­توانید با استفاده از سه فرصت رفع اشکال آنلاین از طریق ارتباط با اساتید، سوالات خود را مطرح کنید. این فرصت را برای ریاضی کنکور ریاضی و ریاضی کنکور تجربی از دست ندهید.

جمع بندی

محتوای آموزشی این مجموعه شامل مباحث اصلی دروس ریاضی ویژه کنکور ریاضی و مباحث دروس ریاضی ویژه رشته تجربی است. توضیحات تکمیلی در سایت ریاضی روی خط ارائه شده است. شایان به ذکر است که محتوای آموزشی ریاضی روی خط متشکل از ویدیوها، جزوات، آزمون ها و امکان پشتیبانی رایگان است. علاوه و بر استفاده از محتوای وبسایت، دانش آموزان می­توانند در کلاس­های آنلاین خصوصی و نیمه خصوصی شرکت کنند.

شباهت سوالات حل شده در مجموعه به سوالات کنکور سراسری 99 در مقایسه با دیگر مراکز آموزشی بی مثال است. سابقه درخشان اساتید مجموعه از جمله آقایان ایرج قمصری، مسعود نوری و نوید خوانین اطمینان شما را جلب خواهد کرد. ویدیوهای آموزشی ریاضی روی خط که بر روی پرده سبز انجام شده، در ایران همتایی ندارد و بسیار با کیفیت ارائه شده است.

خرید اشتراک
دسترسی به آموزش ریاضی نهم تا کنکور
تومان 65،000 ماهانه
 • دسترسی به همه دوره ها
 • پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
 • تضمین موفقیت در آزمون ها و کنکور