کلاس های آفلاین و آنلاین ریاضی - ریاضی رو خط

Blog

کلاس های آفلاین و آنلاین ریاضی

کلاس های آفلاین و آنلاین ریاضی و کیفیت آن روی میزان علاقه دانش‌آموزان نسبت به این درس و همین‌طور یادگیری آن‌ها تأثیر انکارناپذیری دارد.

باید بپذیریم که کلاس های آفلاین و آنلاین ریاضی ، اصولی دارد که با رعایت آن‌ها می‌توان، زمینه ارتقای سطح یادگیری دانش‌آموزان و بهبود عملکرد آن‌ها در این درس را فراهم نمود.

کلاس های آفلاین و آنلاین ریاضی

پایبندی به این اصول، همان نکته‌ای است که آموزشگاه آنلاین ریاضی روی خط را به مجموعه‌ای متمایز تبدیل می‌کند.

با ظهور روندهای جدید در بحث آموزش و یادگیری، حالا ضرورت شرکت دانش‌آموزان در کلاس‌ آنلاین را می‌توان بیشتر از همیشه احساس کرد.

شیوع ویروس کرونا نیز به‌نوبه خود، اهمیت این موضوع را افزایش داد تا کلاس‌ های آفلاین و آنلاین ریاضی ، تدریجاً به ابزار اصلی یادگیری دروس برای دانش‌آموزان تبدیل شود و جای کلاس کنکور یا کلاس تقویتی به شیوه‌های معمول را بگیرد.

دراین‌بین، داستان درس ریاضی به‌واسطه ماهیت خاص و اهمیت زیادی که در بحث کنکور و معدل در پایه‌های مختلف آموزشیِ رشته‌های ریاضی و تجربی ایفا می‌کند، قدری متفاوت است که این تفاوت در ارتباط با تدریس آنلاین ریاضی توجه ویژه‌ای را می‌طلبد.

تدریس ریاضی،در کلاس های آفلاین و آنلاین

مستلزم پیروی از یک ساختار منطقی و سلسله مراتبی است و تکرار و تمرین دو مؤلفه‌ی ظاهراً ساده و درعین‌حال، حیاتی هستند که یادگیری دانش‌آموزان را تثبیت می‌کنند.

بنابراین یکی از مهم‌ترین شروط اثربخشی کلاس های آفلاین و آنلاین ریاضی آن است که سبک آموزش طوری باشد تا دانش‌آموز را به تمرین و تکرار ترغیب کند.

این جنبه‌ی مشترک همه فعالیت‌های آموزشگاه ریاضی روی خط در بحث تدریس ریاضی آنلاین است.

به‌طورکلی، خدمات آموزشگاه ریاضی روی خط به دو بخش  کلاس‌های آفلاین و آنلاین ریاضی تقسیم می‌شود.

خرید اشتراک

دسترسی به آموزش ریاضی نهم تا کنکور
تومان 65،000 ماهانه
  • دسترسی به همه دوره ها
  • پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
  • تضمین موفقیت در آزمون ها و کنکور

برگزاری کلاس آنلاین‌ ریاضی تقویتی ریاضی، هم به‌صورت گروهی و هم به‌صورت خصوصی صورت می‌گیرد که انتخاب در این زمینه، به خواست و ترجیح دانش‌آموزان گرامی بستگی دارد.

در این کلاس‌ها، کلیه مفاهیم هر درس به ساده‌ترین شکل و مؤثرترین روش توضیح داده می‌شود و آنگاه مفاهیم گفته‌شده با تأکید بر روش تکرار و تمرین‌های مناسب، تثبیت می‌گردد.

فراموش نکنیم که انتخاب تمرین‌هایی که ارزش آموزشی بالایی دارند.

یکی دیگر از نکات ظریف در ارتباط با بحث تدریس ریاضی به‌صورت آنلاین است که این نکته در همه کلاس‌های آموزشگاه روی خط، به شکل ویژه‌ای مورد توجه قرار می‌گیرد.

البته ریاضی روی خط برای دانش‌آموزان کنکور 1400 و آن‌هایی که قصد دارند در ریاضی کنکور، درصد بالایی کسب کنند، کلاس‌های ویژه کنکوری برگزار می‌کند که در این کلاس‌ها، علاوه بر توضیح مفاهیم اصلی درس،

کلاس های آفلاین و آنلاین ریاضی

کات طلایی برای حل سریع و آسان تست‌ها نیز آموزش داده شده و تیپ تست‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در همه کلاس‌های آنلاین، برای سنجش میزان یادگیری دانش‌آموزان از آن‌ها، به‌طور مرتب آزمون گرفته می‌شود تا در صورت وجود مشکل، سازوکارهای لازم برای تقویت نقاط ضعف اتخاذ گردد.

در کلاس‌های آفلاین ریاضی،

جزوات کاملی از مباحث مختلف که توسط اساتید برجسته‌ی ریاضی روی خط تهیه شده، در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد.

این مطالب آموزشی، همراه با انواع مثال‌ها و نمونه سؤالاتی که ابتدا به یادگیری و در وهله بعد به تثبیت مفاهیم کمک می‌کنند، ارائه می‌شوند.

پشتیبانی و مشاوره، پای ثابت خدمات آموزشی ارائه‌شده از سوی آموزشگاه ریاضی روی خط به همه دانش‌آموزان شرکت‌کننده در کلاس‌های آفلاین و آنلاین ریاضی است.

خرید اشتراک

دسترسی به آموزش ریاضی نهم تا کنکور
تومان 65،000 ماهانه
  • دسترسی به همه دوره ها
  • پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
  • تضمین موفقیت در آزمون ها و کنکور

ما معتقدیم که تعهد در خدمات آموزشی، به موضوعاتی مثل جزوات طبقه‌بندی‌شده، آزمون‌های مبحثی و … خلاصه نمی‌شود.

آنچه موفقیت دانش‌آموز در بحث یادگیری ریاضی را تضمین می‌کند، پشتیبانی کامل از او و ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای راهگشاس

نکته دیگر اینکه آموزشگاه ریاضی روی خط، با هدف تحقق شعار آموزش ریاضی ارزان، این امکان را برای دانش‌آموزان و داوطلبان عزیز کنکور فراهم ساخته تا در صورت تمایل، فقط برای یادگیری یا رفع اشکال در یک یا چند مبحث از درس، برای شرکت در کلاس تقویتی ریاضی ثبت‌نام کنند و به‌این‌ترتیب با حداقل هزینه، در مباحثی که در آن‌ها احساس ضعف می‌کنند، حداکثر مهارت را کسب کنن

تدریس ریاضی آنلاین توسط بهترین اساتید ریاضی و با تکیه بر فنون آموزشی جذاب و کارآمد در آموزشگاه ریاضی روی خط، یادگیری این درس را برای همه دانش آموزان با هر پایه‌ای به یک فرایند لذت‌بخش، اثربخش و ارزان تبدیل می‌کند که چنین رویکردی، قطعاً به نتیجه دلخواه آن‌ها در کسب نمره یا درصد دلخواه در درس ریاضی منجر می‌شو

همین الان در سایت ریاضی رو خط ثبت نام کنی

به اینستاگرام ما بپیوندید.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.